Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Cugowski: Górnik powinien grać w Lublinie. To jedyna słuszna decyzja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lipca 2016 r. o 17:04 Powrót do artykułu
A ty łosiu powinieneś śpiewać dyskopolo na Podlasiu. To jedyna słuszna decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budka suflera kawał *** frajera!!! wy***aj pajacu na c*** sie wypowiadasz o czymś o czym nie masz pojęcia kondonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cugowski nie pieprz bez sensu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu w życciu Ci nie wyszło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spadnie górnik z ekstraklasy bez pomocy Czy tego chcą wierni kibice dla swojego zespołu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorytet się qrva się znalazł.Ładę Biłgoraj awansował do 3iej ligi ,hahaha.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski tobie to już od tej wódy całkiem beret sprało... Łęczna 18 km od Lublina?? za 50 lat w granicach administracyjnych Lublina będą? Idź się przejdź po tym swoim Motyczu i pij dalej te jabole... z Ciebie taki kibic Górnika jak ze mnie ksiądz to po pierwsze a po drugie... skoro to tylko 18 km wg. ciebie to wsiadaj w auto ze znajomymi i jedź, zapewniam Cie, że nie zdążysz wypić jabola po drodze i już będziesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Lublin do Łęcznej jeździ na mecze Zgłoś naruszenie treśc                    To niby dlaczego Łęczna nie moze do nas przyjechać...halooo kibicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawajcie na Arenę zapraszamy. Ekstra by była pod nosem, JUPI, bedziemy kibicowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co stroszyć piórek tylko dziekowac ,ze znaleźli się ludzi co chcą pomóc Łęcznek, Górniczku Trzymaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski ty na temat Górnika to lepiej się nie wypowiadaj Górnik tylko Łęczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej na meczu jeszcze nie byłem, na Arenę na Górnik pójdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BECZEK STRONNICZY REDAKTOR. OD DAWNA PROMUJĘ MECZE W LUBLINIE. ŻUK CI PŁACI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W Łęcznej na meczu jeszcze nie byłem, na Arenę na Górnik pójdę.
a ja byłem z rodzina na kilku mechach, ale wiadomo jak beda na miejscu to i na każde spotkanie sie pójdzie, nawet jak chłodniej już będzie, pod nosem stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma tupet grubas. A dziennik to też poniżej dna, wszystkie artykuły w jednym tonie, ewidentnie jakiś nacisk z góry kładziony jest aby powstawały takie a nie inne teksty. Szkoda wchodzić, czytać i nabijać statystyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie jest szansa na tysiące kibiców olbrzymi stadion, w Łecznej puchy były w tamtym sezonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP GŁUPOCIE. GÓRNIK ŁĘCZNA ZAWSZE W ŁĘCZNEJ.Przejście Górnika do Lublina to katastrofa dla piłki nożnej . ,,Mały, ładny, kameralny obiekt" będzie do rozebrania. Ruszcie d.... do Łęcznej. Zapraszamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GÓRNICZKI MÓJ dawaj do Lublina, nie ma co sie nawet zastanawiqac jak SPADEK grozi/ zaraz piłkarze odejdą też jak wypłat nie będą mieli i pójdzie cały klub na dno- SZKODA by było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom całego wywiadu jest bardzo biedny jak to na nasz region przystało cytując rozmówce. Zapewne za tym wywiadem stoi kasa. Bądźmy szczerzy że jeśli będą mecze na tej niby fajnej arenie to mówiąc ładnie lubelscy kibice będą przychodzić na mecz by zobaczyć jak grają inne zespoły z ekstraklasy miedzy innymi te mocniejsze. A poza tym ceny biletów penie też będą najlepsze jak ta arena. Wiec dajcie spokój z takimi wywiadami z ludźmi którzy nie mają bladego pojęcia o sporcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...